foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC02246strDzieci z klas I-III, które uczęszczają do świetlicy szkolnej należą do Szkolnej Kasy Oszczędności - to system oszczędzania dla uczniów. Uczy dobrych nawyków: systematyczności, oszczędności i rozważnego wydawania pieniędzy. W ramach poznania zasad funkcjonowania banku, dzieci z klasy II a i III a 28 i 29 listopada, udały się na

wycieczkę do oddziału Banku Spółdzielczego przy ulicy Plac Jagiellończyka. Pani Paulina – Dyrektor Banku - serdecznie przywitała wszystkich uczniów. Następnie przedstawiła dzieciom prezentację multimedialną na temat bezpieczeństwa przy korzystaniu z nowoczesnych usług bankowych, bankowości internetowej oraz z Internetu. Wszystkie dzieci uważnie słuchały tego, co mówiła Pani Dyrektor Banku. Po obejrzeniu prezentacji,  Pani Paulina postanowiła sprawdzić wiedzę dzieci. Zadawała pytania, na które dzieci udzielały odpowiedź i… otrzymały nagrodę-niespodziankę. Na zakonczenie wycieczki dzieci przyglądały się pracy – specjalisty do spraw bankowych, która przedstawiła kilka bankowych niespodzianek. Wycieczka wszystkim dzieciom bardzo się podobała. Wycieczki zorganizowała kierownik świetlicy.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup