foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC01838str27 października 2017 roku dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej ponownie uczestniczyły w warsztatach teatralnych organizowanych w Teatrze im. A. Sewruka. Zajęcia, tak jak tydzień wcześniej, odbywały się na Dużej Scenie. Na samym początku uczniowie mieli okazję obejrzeć rekwizyty, które zostaną wykorzystane przy najbliższych

sztukach („Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale”, „Allo, allo”). Wychowankowie dowiedzieli się, jak przygotowują się aktorzy do przedstawień, ile czasu poświęcają na próby oraz ile osób pracuje przy przygotowaniu sztuki. Po części teoretycznej warsztatów przyszedł czas na ćwiczenia darmowe, które ukierunkowane były na rozwijanie świadomości własnego ciała i pełnej kontroli mięśni. Warsztaty teatralne odbyły się w ramach doradztwa zawodowego, którego celem było zapoznanie uczniów z pracą aktora i scenografa.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup