foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

DSC01838str27 października 2017 roku dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej ponownie uczestniczyły w warsztatach teatralnych organizowanych w Teatrze im. A. Sewruka. Zajęcia, tak jak tydzień wcześniej, odbywały się na Dużej Scenie. Na samym początku uczniowie mieli okazję obejrzeć rekwizyty, które zostaną wykorzystane przy najbliższych

sztukach („Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale”, „Allo, allo”). Wychowankowie dowiedzieli się, jak przygotowują się aktorzy do przedstawień, ile czasu poświęcają na próby oraz ile osób pracuje przy przygotowaniu sztuki. Po części teoretycznej warsztatów przyszedł czas na ćwiczenia darmowe, które ukierunkowane były na rozwijanie świadomości własnego ciała i pełnej kontroli mięśni. Warsztaty teatralne odbyły się w ramach doradztwa zawodowego, którego celem było zapoznanie uczniów z pracą aktora i scenografa.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web