Resized 20171026 132300 1510251302898Dnia 26 października 2017r. dla uczniów klasy pierwszej uczęszczających do świetlicy szkolnej zorganizowany został konkurs znajomości wierszy Jana Brzechwy pod hasłem ,,W świecie wierszy Jana Brzechwy”. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy na

temat poety oraz jego twórczości. Uczniowie w czasie konkursu wysłuchali niektórych wiersz,  następnie musieli wykazać się znajomością ich  treści. Dzieci bawiły się w Kalambury - pokazywały zwierzęta, tytuły utworów. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w konkursie, dobrze się przy tym bawiąc. Zwycięzcy i pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz drobnymi upominkami. Konkurs zorganizowała pani Ala Piotrowicz- Chont.