foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

IMG 20171026 182603strDnia 26 października 2017 r., podczas pobytu w świetlicy socjoterapeutycznej, dzieci miały możliwość zagrania w wypożyczoną grę interaktywną  „Łowca duchów”. Ta gra to nie tylko świetna zabawa, ale także  rozwój umiejętności zręcznościowych i sprytu.

Na ścianach i suficie wyświetlane były duszki, a zadaniem uczestników było je złapać za pomocą specjalnego pistoletu laserowego. Celem zabawy było zdobycie jak największej ich ilości w czasie 90-sekund. Cyfrowy licznik na pistolecie rejestrował każde udane trafienie. Zabawa podobała się wszystkim uczestnikom i została zorganizowana z okazji zbliżającego się Halloween.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup