foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC01787str20 i 27 października 2017r. dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej wzięły udział w warsztatach teatralnych, które prowadziła aktorka Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu – Pani Irena Adamiak. Zajęcia warsztatowe miały na celu pobudzenie wyobraźni, integrację dzieci w grupie, rozbudzenie potrzeby obcowania ze sztuką, zwłaszcza

sztuką teatru. Pani Adamiak zachęciła dzieci do aktywności w działaniach grupowych, a wszystko to dzięki wypróbowanym od lat metodom pracy twórczej, dramy, gier dramowych, pantomimie i świadomości ciała. Podczas zajęć uczniowie mieli możliwość zobaczyć zaplecze sceny, obejrzeć rekwizyty i atrapy używane podczas spektakli, a także poznali tajniki charakteryzacji aktorów. Poprzez zabawę dzieci poznały niektóre możliwości warsztatowe teatru: animację ciała, język ciała, ćwiczenia dykcyjne i emisyjne. Zajęcia bardzo podobały się dzieciom.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup