foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC 0265strW piątek, 27 października 2017 r., obchodziliśmy Światowy Dzień Origami. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się, na czym polega origami, jakie są zasady składania papieru oraz skąd pochodzi ta sztuka. Dzieci zapoznały się z podstawowymi figurami

wykorzystywanymi do składania papieru. Samodzielnie, pod czujnym okiem nauczyciela, miały okazję uczyć się podstaw origami. Wychowankowie świetlicy mieli okazję wyczarować fantastyczny świat zwierząt za pomocą kartki papieru. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wykonując między innymi: chomika, lisa, rybkę, pieska, kota i fokę.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup