foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC01701strDnia 16 października obchodziliśmy Światowy Dzień Chleba. Z tej okazji, w minioną środę, w naszej świetlicy odbyły się zajęcia poświęcone tej tematyce. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia filmu, mówiącego o tym, w jaki sposób wyrabia się i piecze chleb. Przeprowadzona została również dyskusja o tym, że chleb należy

szanować i nie wolno go wyrzucać. Dzieci poznały zabawę "Mało nas do pieczenia chleba" oraz miały możliwość skosztowania różnych rodzajów chleba. Na zakończenie chętne świetliczaki kolorowały ilustracje z sylwetkami piekarzy.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup