foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

dzien spadajacego lisciaW piątek, 22 września 2017r., obchodziliśmy Dzień Spadającego Liścia. Z tej okazji wychowankowie świetlicy obejrzeli film edukacyjny o jesieni, z którego dowiedzieli się, dlaczego liście zmieniają kolor i spadają z drzew. Po filmie bardzo długo

rozmawialiśmy na temat zmian zachodzących w przyrodzie podczas jesieni. Następnie uczniowie przystąpili do rozwiązywania zagadek związanych z tą porą roku. Na koniec zajęć, każde dziecko samodzielnie wykonało jesiennego liść przy użyciu farb plakatowych.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup