foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC01609str11 października 2017 r., w przeddzień święta, w świetlicy obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Komputera. Święto to obchodzone jest w Polsce od 2004 roku.  Jego honorowym patronem jest Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej. Komputer stał się narzędziem codziennego użytku. Wykorzystujemy go do pracy, rozrywki i nauki. Niestety,

powszechne stały się również zagrożenia, których ofiarą może stać się każdy z nas, jak wirusy czy ataki hakerów. Z tej okazji w świetlicy pani Jolanta Gołębiowska zorganizowała akcję informacyjno-edukacyjną. Celem było popularyzowanie wiedzy na temat bezpieczeństwa oraz sposobów zapobiegania zagrożeniom płynącym z sieci.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup