foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC01549strW piątek, 29 września 2017r., w naszej szkole odbył się VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji na kilku przerwach można było spotkać Patrol Egzaminacyjny, który sprawdzał znajomość tabliczki mnożenia wśród uczniów i pracowników szkoły. Przepytanych zostało 40 dzieci i 10 dorosłych. Każda z egzaminowanych

osób miała za zadanie wylosować zestaw 5 przykładów i rozwiązać go ustnie w jak najkrótszym czasie. Wszystkie pytane osoby odpowiedziały bezbłędnie. Każdy uczestnik otrzymał plakietkę „Eksperta tabliczki mnożenia”. Osoby chętne mogły udać się do świetlicy szkolnej i rozwiązać jesienne łamigłówki. Oczywiście wszystkie zadania ukierunkowane były na rozwijanie i doskonalenie umiejętności mnożenia i dzielenia.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup