DSC01549strW piątek, 29 września 2017r., w naszej szkole odbył się VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji na kilku przerwach można było spotkać Patrol Egzaminacyjny, który sprawdzał znajomość tabliczki mnożenia wśród uczniów i pracowników szkoły. Przepytanych zostało 40 dzieci i 10 dorosłych. Każda z egzaminowanych

osób miała za zadanie wylosować zestaw 5 przykładów i rozwiązać go ustnie w jak najkrótszym czasie. Wszystkie pytane osoby odpowiedziały bezbłędnie. Każdy uczestnik otrzymał plakietkę „Eksperta tabliczki mnożenia”. Osoby chętne mogły udać się do świetlicy szkolnej i rozwiązać jesienne łamigłówki. Oczywiście wszystkie zadania ukierunkowane były na rozwijanie i doskonalenie umiejętności mnożenia i dzielenia.