megamisja

MegaMisja to program nowoczesnej edukacji, który podnosi cyfrowe kompetencje nauczycieli, a dzieciom w świetlicy pomaga odkryć dobre i bezpieczne strony technologii. A wszystko w formie przyjaznej zabawy w

cyfrowe laboratorium, w którym pomagają animowanym bohaterom złapać niesfornego psotnika, ucząc się przy tym ważnych zasad młodego internauty.

Zapraszamy na platformę MegaMisji, gdzie można śledzić nasze poczynania, czytać o zajęciach, uzyskanych nagrodach i oglądać zdjęcia.

Klikamy na ikonkę „grupa główna”, a następnie „zobacz relację” w poszczególnych etapach.

PLATFORMA MEGAMISJI

Udział w MegaMisji zawdzięczmy filmikowi, ukazującemu wykorzystanie nowoczesnych technologii w naszej świetlicy.

Szanowni Państwo
Zgodnie z informacją przedstawioną przez premiera Mateusza Morawieckiego, Dyrekcja SP nr 8 informuje, że 12 i 13 marca 2020 r., (czwartek i piątek) to okres przejściowy. W tych dniach w naszej szkole będą odbywały się zajęcia opiekuńczo - wychowawcze dla uczniów, którzy nie mają zapewnionej opieki w domu.

Od poniedziałku 16 marca do 14 kwietnia br. wszystkie zajęcia zostają zawieszone - uczniowie nie przychodzą do szkoły.