Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu - Zajęcia twórcze

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

zajecia tworczestrZajęcia twórcze

Zajęcia prowadzone są z dziećmi, które uczęszczają do świetlicy szkolnej i socjoterapeutycznej. Działalność artystyczna pozwala wyrazić i rozładować negatywne emocje oraz wypowiedzieć się i przedstawić swój

wizerunek otaczającej rzeczywistości za pomocą dźwięku, obrazu, mimiki, ruchu, gestu.

Celem twórczości artystycznej jest: poszukiwanie sposobów wyrażania swoich pomysłów, wyrażanie siebie, wykonywanie różnych form plastycznych przy użyciu dostępnych materiałów, inspirowanie do współdziałania w grupie, uaktywnienie wyobraźni, wrażliwości na piękno, przeżywanie radości tworzenia, rozwijanie zmysłu estetycznego, uczenie koncentracji, wytrwałości, cierpliwości, rozwijanie umiejętności praktycznych oraz chęć współpracy z rówieśnikami, co z kolei wpływa na nawiązanie przyjaźni.

Nasze certyfikaty

ScottieSzkolneKluby

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr