Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu - Kuferek tajemnic

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

toc„Kuferek tajemnic”

Od marca dzieci ze świetlicy szkolnej ,,Słoneczko” mogą dodatkowo rozwijać myślnie krytyczne, uczestnicząc w zajęciach ,,Kuferek tajemnic” przy użyciu narzędzi TOC. Zajęcia prowadzi Pani Iwona Kamecka w czwartki o godz.

12:45.

TOC – to uniwersalny program edukacyjny w formie trzech prostych narzędzi graficznych do zastosowania ( Chmura, Gałąź, Drzewko Ambitnego Celu). Można zastosować je do wszelkich treści edukacyjnych występujących w edukacji takich jak np.: związki przyczynowo-skutkowe, zapamiętywanie na bazie zrozumienia, analiza treści, umiejętność tworzenia nowej wiedzy, argumentacja, ocenianie, stawianie hipotez, analiza konfliktów i umiejętność znajdowania ich rozwiązań, podejmowanie samodzielnych decyzji.

W zajęciach uczestniczą dzieci również z klasy pierwszej, doskonale sobie radzą i chętnie w nich uczestniczą. Kuferek tajemnic kryje w sobie mnóstwo ciekawych rzeczy, które z ogromnym zainteresowaniem są poznawane przez dzieci na kolejnych zajęciach.

Nasze certyfikaty

ScottieSzkolneKluby

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr