foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

toc„Kuferek tajemnic”

Od marca dzieci ze świetlicy szkolnej ,,Słoneczko” mogą dodatkowo rozwijać myślnie krytyczne, uczestnicząc w zajęciach ,,Kuferek tajemnic” przy użyciu narzędzi TOC. Zajęcia prowadzi Pani Iwona Kamecka w czwartki o godz.

12:45.

TOC – to uniwersalny program edukacyjny w formie trzech prostych narzędzi graficznych do zastosowania ( Chmura, Gałąź, Drzewko Ambitnego Celu). Można zastosować je do wszelkich treści edukacyjnych występujących w edukacji takich jak np.: związki przyczynowo-skutkowe, zapamiętywanie na bazie zrozumienia, analiza treści, umiejętność tworzenia nowej wiedzy, argumentacja, ocenianie, stawianie hipotez, analiza konfliktów i umiejętność znajdowania ich rozwiązań, podejmowanie samodzielnych decyzji.

W zajęciach uczestniczą dzieci również z klasy pierwszej, doskonale sobie radzą i chętnie w nich uczestniczą. Kuferek tajemnic kryje w sobie mnóstwo ciekawych rzeczy, które z ogromnym zainteresowaniem są poznawane przez dzieci na kolejnych zajęciach.

Nasze certyfikaty

 

ScottieSzkolneKluby

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Konkurs „Extra stołówki”

Dorośli głosują, dzieciaki zyskują!!!

Pomóż szkole wygrać remont stołówki za 30.000 złotych!!!

Głosuj codziennie, aż do 17 czerwca 2018r.

Wystarczy wejść na stronę www.extrastolowki.pl i kliknąć na naszą szkołę.

Za wszystkie oddane głosy serdecznie dziękujemy!!!

all4web