Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu - Zajęcia socjoterapeutyczne

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

socjoterapiastrZajęcia socjoterapeutyczne „Bez złości, mamy więcej radości”

Zajęcia prowadzone są z dziećmi uczęszczającymi do świetlicy socjoterapeutycznej. Są okazją do wypróbowania i wyćwiczenia nowych sposobów zachowania oraz nabycia

nowych umiejętności prospołecznych. Socjoterapia dzieci polega na celowym stwarzaniu dzieciom warunków (doświadczeń społecznych) umożliwiających przebudowę sądów poznawczych, wzorców zachowań i odreagowanie emocjonalne, a przede wszystkim sprzyja poczuciu własnej wartości. W metodzie nauczania równoważy się przekazywanie wiedzy i samodzielne odkrywanie. Chodzi o stworzenie sytuacji, w których wszyscy członkowie grupy aktywnie uczestniczą w ćwiczeniach, dzielą się swoimi odczuciami na temat samego ćwiczenia i jego zastosowania w kontaktach między ludźmi oraz zdobywają wiedzę.

Nasze certyfikaty

ScottieSzkolneKluby

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr