foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

socjoterapiastrZajęcia socjoterapeutyczne „Bez złości, mamy więcej radości”

Zajęcia prowadzone są z dziećmi uczęszczającymi do świetlicy socjoterapeutycznej. Są okazją do wypróbowania i wyćwiczenia nowych sposobów zachowania oraz nabycia

nowych umiejętności prospołecznych. Socjoterapia dzieci polega na celowym stwarzaniu dzieciom warunków (doświadczeń społecznych) umożliwiających przebudowę sądów poznawczych, wzorców zachowań i odreagowanie emocjonalne, a przede wszystkim sprzyja poczuciu własnej wartości. W metodzie nauczania równoważy się przekazywanie wiedzy i samodzielne odkrywanie. Chodzi o stworzenie sytuacji, w których wszyscy członkowie grupy aktywnie uczestniczą w ćwiczeniach, dzielą się swoimi odczuciami na temat samego ćwiczenia i jego zastosowania w kontaktach między ludźmi oraz zdobywają wiedzę.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup