ZAPRASZAMY RODZICÓW na spotkania,

które odbędą się we wtorek 05.11.2019 r. o godz. 17:00

• Rodziców uczniów klas I-III: Sala   19

Temat spotkania: Style uczenia się a metody pracy z dzieckiem.

• Rodziców uczniów klas IV-VIII:

spotkanie edukacyjno-informacyjne z wychowawcami klas.

Klasa IV a

Sala   26

Klasa V a

Sala  23

Klasa VI a

Sala    6

Klasa VI b

Sala  10

Klasa VII a

Sala  27

Klasa VIII a

Sala  25

Klasa VIII b

Sala 24

Szanowni Państwo, Gmina Miasto Elbląg realizuje projekt pn. „Akademia kompetencji cyfrowych dla mieszkańców Gminy Miasto Elbląg” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. W ramach projektu odbędzie się cykl bezpłatnych szkoleń informatycznych dla mieszkańców miasta Elbląg, powyżej 25 r. ż., które odbywać się będą w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących, ul. Gen. Józefa Bema 50.

informacja w pliku pdf

formularz w pliku pdf

"Drodzy Rodzice,

Przekazujemy Państwu informację przygotowaną przez Głównego Inspektora Sanitarnego przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej na temat potencjalnych zagrożeń związanych z elektronicznymi papierosami.

Od 2011 roku aż sześciokrotnie wzrosła liczba polskich uczniów, którzy próbowali e-papierosa. Młodzież nie zdaje sobie sprawy, że e-papierosy, tak samo jak tradycyjne papierosy, uzależniają i wpływają negatywnie na zdrowie.

E-papierosy oraz tytoń podgrzewany postrzegane są jako mniej szkodliwe, dlatego młodym ludziom wydają się one szczególnie atrakcyjne. Pozwalają one ukryć młodzieży nawyk palenia. Tym samym eliminują istotny czynnik chroniący ją przed sięganiem po papierosy, jakim jest strach przed wykryciem nałogu przez rodziców. Dlatego też w łatwy sposób otwierają furtkę do palenia papierosów w przyszłości.

Więcej informacji tutaj. Zachęcamy do zapoznania się w trosce o zdrowie naszych dzieci."

"Już od dziś, 1 października 2019 r. działa nowa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 080 222 dzieci, młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników. Więcej informacji na stronie internetowej http://www.liniadzieciom.pl/ oraz w załączonych materiałach."

cały tekst znajduje się pod adresem

Dni wolne od zajęć dydaktycznych

w roku szkolnym 2019/2020:

Wpłaty na Radę Szkoły można dokonywać również przelewem.
Konto: 94 8309 0000 0064 4961 3000 0010

Kwota wpłaty: