foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

W dniu 26 marca (wtorek) uczestnicy projektu Akademia Liderów – Wychowujemy Pasją II zorganizowali kiermasz charytatywny.

Podczas warsztatów „Jak pomagać innym”?, które odbyły się w listopadzie, uczestnicy projektu mieli okazję poznać różne instytucje zajmujące się niesieniem pomocy. Wiedzę tą postanowili wykorzystać w praktyce i dlatego zareagowali na apel Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu, które zbiera pieniądze dla Kamila na zakup roweru handbike. Kamil od urodzenia cierpi na rozczep kręgosłupa i porusza się na wózku inwalidzkim. Jego wielką pasją jest sport. Rower tego typu oprócz sprawniejszego poruszania się po mieście wpłynie także na jego rehabilitację.

 

W dniu 26 marca w Szkole Podstawowej nr 8 w Elblągu zorganizowany został kiermasz, podczas którego każdy miał możliwość zakupu słodkości. Zebrane pieniądze zostały przekazane na zakup wymarzonego roweru.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr