Departament Edukacji Urzędu Miejskiego w Elblągu informuje, że w okresie wakacyjnym
w dniach 24.06-16.08. 2019r. będą organizowane półkolonie w następujących szkołach:

I turnus: 24 czerwca – 05 lipca

• Szkoła Podstawowa nr 15 – ul. Modlińska 39
  • Szkoła Podstawowa nr 16 – ul. Sadowa 2

II turnus: 08 lipca-19 lipca

• Szkoła Podstawowa nr 6 – ul. Piłsudskiego 4
  • Szkoła Podstawowa nr 14 – ul. Mielczarskiego 45

III turnus: 22 lipca-02 sierpnia

• Szkoła Podstawowa nr 11 – ul. Korczaka 34
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2– ul. Polna 8

II turnus: 05 sierpnia -16 sierpnia

• Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 – ul. Agrykola 6
  • Szkoła Podstawowa nr 12 – ul. Zajchowskiego 12

Karty na półkolonie będą wydawane w szkołach organizujących wypoczynek w dniu 06 maja 2019r.
od godz. 8.00.

Rodzice uczniów, którzy są zainteresowani uczestnictwem swojego dziecka w półkolonii, winni zgłosić się do szkoły, która organizuje wypoczynek w czasie tegorocznych wakacji. W szkole tej otrzymają do wypełnienia kartę zgłoszenia dziecka na półkolonie ( będzie potrzebny PESEL dziecka).

Pełna odpłatność w turnusie wynosi 140 zł od osoby ( 100 zł wyżywienie, 40 zł- dopłata do organizacji – transport, materiały papiernicze, bilety wstępów, itp.)

Jednocześnie informujemy, że uczestnicy programu „Karta Dużej Rodziny” wnoszą opłatę tylko za wyżywienie ( zwolnione są z opłaty 40 zł).

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Elblągu będzie organizatorem półkolonii dla dzieci niepełnosprawnych kierowanych ze wszystkich elbląskich szkół (również dzieci z niepełnosprawnościami sprzężonymi i poruszającymi się na wózku).

W związku z bardzo licznymi zainteresowaniami rodziców tą formą wypoczynku zobowiązuje się opiekunów do zapisu dziecka tylko do jednej placówki organizującej półkolonie.