11 stycznia 2018 r. po raz kolejny szkolny sztab WOŚP pod kierunkiem Pani Agnieszki Muchy oraz Izabeli Peplau, zorganizował Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wielkie granie rozpoczęło się w naszej szkole o godzinie 16.00. Pani Mucha, jako jedna z organizatorek imprezy, przywitała wszystkich przybyłych gości.

Następnie zaprosiła do obejrzenia Jasełek bożonarodzeniowych w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Po przedstawieniu odbyła się licytacja różnych przedmiotów. Dzięki ofiarności rodzin naszych uczniów oraz pracowników szkoły udało zorganizować się kawiarenkę z pysznymi wypiekami, która była czynna przez cały czas trwania szkolnego finału. Przybyli goście mogli napić się również kawy lub herbaty. Dla dzieci zostały przygotowane atrakcje, takie jak: malowanie twarzy czy szkolny tor przeszkód. Ponadto każdy mógł zakupić drobny upominek.