REKRUTACJA  DO  KLAS  I SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

NA  ROK  SZKOLNY  2019/2020

Szanowni Państwo.

Rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych oraz Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 prowadzonych przez Gminę Miasto Elbląg na rok szkolny 2019/2020 odbywa się na zasadach określonych w ustawie z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996 ze zm.).

cały tekst jest dostępy pod linkiem

11 stycznia 2018 r. po raz kolejny szkolny sztab WOŚP pod kierunkiem Pani Agnieszki Muchy oraz Izabeli Peplau, zorganizował Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wielkie granie rozpoczęło się w naszej szkole o godzinie 16.00. Pani Mucha, jako jedna z organizatorek imprezy, przywitała wszystkich przybyłych gości.

Następnie zaprosiła do obejrzenia Jasełek bożonarodzeniowych w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Po przedstawieniu odbyła się licytacja różnych przedmiotów. Dzięki ofiarności rodzin naszych uczniów oraz pracowników szkoły udało zorganizować się kawiarenkę z pysznymi wypiekami, która była czynna przez cały czas trwania szkolnego finału. Przybyli goście mogli napić się również kawy lub herbaty. Dla dzieci zostały przygotowane atrakcje, takie jak: malowanie twarzy czy szkolny tor przeszkód. Ponadto każdy mógł zakupić drobny upominek.

Czytaj więcej: Gramy razem z WOŚP

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW NA SPOTKANIE,

KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ WE WTOREK 15.01.2019 r.

O GODZ. 17:00 W STOŁÓWCE SZKOLNEJ.

Temat spotkania:
Podsumowanie I semestru bieżącego roku szkolnego.

więcej w pliku pdf

Narodowy Programu Rozwoju Czytelnictwa

Decyzją Warmińsko - Mazurskiego Kuratora Oświaty, wniosek naszej szkoły złożony w ramach Priorytetu 3 – „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” został pozytywnie rozpatrzony. Dzięki temu nasza szkoła wzbogaci księgozbiór biblioteki szkolnej o nowe pozycje książkowe. W związku z tym zachęcamy wszystkich rodziców, uczniów i nauczycieli do zgłaszania tytułów wymarzonych książek, które chcielibyście Państwo znaleźć w naszej bibliotece.

REGULAMIN REKRUTACJI UCZESTNIKÓW PROJEKTU
"Eksperyment edukacją przyszłości – doposażenie bazy dydaktycznej
elbląskich szkół podstawowych do
rozwijania kompetencji matematyczno – przyrodniczych”

plik w formacie pdf

„Eksperyment edukacją przyszłości – doposażenie bazy dydaktycznej elbląskich szkół podstawowych do rozwijania kompetencji matematyczno – przyrodniczych”

Trwa  proces  rekrutacyjny  nauczycieli  przedmiotów  matematyczno –   przyrodniczych  w związku z realizowanym w elbląskich 17 szkołach podstawowych projektem pn. „Eksperyment edukacją przyszłości – doposażenie bazy dydaktycznej

elbląskich szkół podstawowych do rozwijania kompetencji matematyczno – przyrodniczych” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020, współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w zakresie Europejskiego Funduszu Społecznego, osi priorytetowej 2 Kadry dla gospodarki, działania 2.2 Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji, poddziałania 2.2.2. Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów – projekty ZIT bis Elbląg.

Rekrutacja odbywa się w terminie od 12.03.2018 do 23.03.2018r.

Czytaj więcej: Projekt "Eksperyment edukacją przyszłości..."

Informacja dla rodziców

W związku ze zmianami w prawie oświatowym szkoła nie ma obowiązku zapewniania opieki podczas przerw świątecznych

(23.12.2017 r. – 1.01.2018 r. oraz 29.03.2018 r. – 3.04.2018 r.).

Natomiast w dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych

(22.12.2017 r., 2.01.2018 r., 30.04.2018 r., 2.05.2018 r., 4.05.2018 r., 1.06.2018 r.) szkoła zapewnia w świetlicy opiekę dla dzieci.

gahag 0095470684

Zapraszamy do odwiedzenia nowej zakładki na naszej stronie internetowej - STOŁÓWKA.

ŚWIETLICA SZKOLNA ZOSTAŁA

PRZENIESIONA DO ZERÓWKI.

telefon: 55 625 85 31

fani manistrSzanowni Państwo!

Wielu z Was bezinteresownie wspiera działania szkoły związane

z potrzebami naszych uczniów!

Od dnia dzisiejszego możecie nam pomóc,

robiąc codzienne zakupy w Internecie.

Wystarczy, że wejdziecie na stronę internetową:

i wybierzecie sklep.

Państwo zrobicie zakupy jak zwykle, a my otrzymamy część ich wartości i będziemy mogli realizować nasze cele.

Co najważniejsze - nie zapłacicie ani grosza więcej!

Decyzją Rady Pedagogicznej od 1 marca 2016 r. na terenie szkoły obowiązuje

zakaz używania telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych.

Konsekwencją nieprzestrzegania decyzji będzie odebranie sprzętu. Urządzenie będzie

mógł odebrać tylko rodzic lub opiekun prawny w sekretariacie szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o naszej szkole.

rodzina plus bannerstr