Nasza placówka bierze udział w II edycji ogólnopolskiej kampanii „ Idą Święta, nie o sms-ie , lecz o kartce pamiętaj!” organizowanej przez Fundację Dbam o Mój Zasięg. Głównym celem kampanii jest przeciwdziałanie fonoholizmowi oraz e-uzależnieniom u dzieci i młodzieży. W związku z tym, zachęcamy Państwa do zapoznania się z poniższym raportem, który obrazuje jak ogromny problem stanowi częste korzystanie z telefonów komórkowych przez nasze dzieci. Raport jest o tyle wiarygodny, że badaniu poddano około 50.000 uczniów z całej Polski, w wieku 12-19 lat.

Idą święta - plakat

Dekalog pozostawania

Sposoby codziennych rozwiązań

Symptomy fonoholizmu

Porady Jak być OFFLINE

Szanowni Państwo
Zgodnie z informacją przedstawioną przez premiera Mateusza Morawieckiego, Dyrekcja SP nr 8 informuje, że 12 i 13 marca 2020 r., (czwartek i piątek) to okres przejściowy. W tych dniach w naszej szkole będą odbywały się zajęcia opiekuńczo - wychowawcze dla uczniów, którzy nie mają zapewnionej opieki w domu.

Od poniedziałku 16 marca do 14 kwietnia br. wszystkie zajęcia zostają zawieszone - uczniowie nie przychodzą do szkoły.