foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

20181018 133356strW ramach obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, dzieci z klas młodszych brały udział w konkursie plastycznym „Kim będę, gdy dorosnę?”, a pierwszaki gościły w swojej klasie panią pielęgniarkę.

Uczniowie klasy III a i V b spotkali się z mediatorem sądowym, który opowiadał o specyfice swojego zawodu. Klasy VII miały okazję poznać doradcę zawodowego, pracującego na co dzień w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 1 w Elblągu p. Łucję Woch.  Przedstawiła ona uczniom profesję doradcy zawodowego i zakres jego obowiązków. Zaprosiła także dzieci do współpracy w obszarze pomocy w samopoznaniu i określaniu preferencji zawodowych.

Odbył się również konkurs dla uczniów klas starszych pt. „Wiedza o zawodach w danej branży”. I miejsce zajęła WIKTORIA JAKUBIK  kl. VIII a,  II miejsce  JAKUB SADLIK  kl. VII b, a  III miejsce  OLIWIA  JABŁOŃSKA kl.  VIII a

Uczniowie klas 8 odbyli warsztaty z psycholog szkolną – p. Martą Radzińską, dotyczące tematyki autoprezentacji i kreowania swojego wizerunku. Ósmoklasiści w formie graficznej i opisowej, przedstawiali zawody, które chcieliby wykonywać w przyszłości, a także wyszukiwali zupełnie nietypowych profesji.

Ogólnopolski Tydzień Kariery  w naszej szkole zorganizowała p. Agnieszka Zagulska-Narwojsz - szkolny doradca zawodowy.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web