foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

44348350 326580308135721 7844547677818716160 nstr„Z czytaniem jest jak z jedzeniem cukierka. Nie każdy lubi wszystkie dostępne smaki słodyczy, dlatego też nie wszystkie książki będą nas interesować” – powiedziała Pani Małgorzata Strękowska – Zaremba, na spotkaniu autorskim, w którym uczestniczyła klasa IV a wraz z wychowawcą.  Pani Zaremba jest autorką podręczników,

recenzentką, dziennikarką oraz autorką wielu książek. Na spotkaniu, które odbyło się 18 października w Bibliotece Elbląskiej, zaprezentowała cykl dziecięco – młodzieżowej serii  o Filipku. Ponadto  pisarka nawiązała do nadchodzącego wydarzenia, jakim jest Odzyskanie Niepodległości przez Polskę oraz do bohaterów, którzy walczyli w imię ojczyzny, m.in. Witold Pilecki oraz Józef Piłsudski. Chcesz wiedzieć jakie tajemnice skrywała postać marszałka Piłsudskiego? Dlaczego nosił wąsy? Tego wszystkiego można dowiedzieć się, czytając książkę „Marszałek Józef Piłsudski. Polscy bohaterowie”.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr