foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20180926 09181126 września, w środę gościliśmy w naszej szkole uczniów dwóch klas VII i VIII ze Szkoły Podstawowej nr 21. Przybyli oni na zaproszenie uczniów z naszej szkoły, którzy zaprezentowali  inscenizację historyczną „Droga do niepodległości”.  Występ został przygotowany z okazji udziału

w festynie historycznym „Dumna Niepodległa” i stał się pretekstem do nawiązania współpracy z pobliską nam szkołą. Bieżący rok szkolny stanowi szczególny czas, kiedy pochylamy się nad ważnym wydarzeniem historycznym: odzyskaniem niepodległości przez Polskę. Inscenizacja, którą uczniowie pokazali rówieśnikom, wspaniale wpisuje się w obchody100 rocznicy tych wydarzeń.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr