foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

20180910 090126strW bieżącym roku, w którym ogromną wagę  przykładamy do setnej rocznicy odzyskania niepodległości, Para Prezydencka zaprosiła Polaków do Narodowego Czytania Przedwiośnia Stefana Żeromskiego. Tegoroczna akcja miała za zadanie, oprócz jej stałego, głównego celu, którym jest promocja

czytelnictwa, przybliżyć uczestników do doświadczeń Polaków sprzed wieku.

W Szkole Podstawowej nr 8 akcję Narodowe Czytanie przeprowadziły panie polonistki oraz pani bibliotekarka w poniedziałek 10 września. Tego dnia w gabinecie języka polskiego ósmoklasiści obejrzeli prezentację multimedialną dotyczącą życia i twórczości Stefana Żeromskiego, a następnie wysłuchali fragmentów powieści „Przedwiośnie” w wykonaniu nauczycieli naszej szkoły: pani Jolanty Gołębiewskiej, Ewy Mienickiej, Joanny Strach oraz Urszuli Tałuć. Mamy nadzieję, że dzięki pięknemu odczytaniu fragmentów,  lektura Stefana Żeromskiego, choć bardzo trudna, trafiła do serc uczniów.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web