foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

W dniu 12 czerwca uczniowie klasy 7 a i 7 b z wychowawcami wzięli udział w fabularyzowanym spacerze po Starówce. Zajęcia były nagrodą za uczestnictwo w grze miejskiej „Elbląskie tajemnice 2018” zorganizowanej przez Fundację Rekostory. W czasy

XIV-wiecznego Elbląga uczniowie zostali przeniesieni za sprawą pracowników fundacji, którzy przebrani za mieszczan, opowiadali uczniom o życiu w XIV-wiecznym mieście oraz przypominali najważniejsze wydarzenia z dziejów naszego miasta. Zajęcia cieszyły się dużym uznaniem uczniów.

 

 

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup