foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

PART 1527680373049strW piątek 30 maja w Szkole Podstawowej nr 19 odbył się Międzyszkolny Konkurs języka polskiego „Gaudium in litteris est – Nauka daje radość”. Problematyka i wymagania konkursu obejmowały  treści Podstawy programowej kształcenia ogólnego dla szkół podstawowych – język polski. Zadania konkursowe polegały na

indywidualnym rozwiązaniu testu zawierającego zadania zamknięte, otwarte oraz krzyżówki, łamigłówki itp. Podczas konkursu został  wyłoniony Mistrz – Erudyta miasta Elbląga z języka polskiego. W konkursie brała udział uczennica naszej szkoły Klaudia Tempczyk z klasy VII a i zajęła zaszczytne III miejsce. Tak więc zyskała tytuł drugiego Wicemistrza – Erudyty miasta Elbląga….  GRATULUJEMY!

{gallery}2017_2018/kl_4_7/konkurs_j_polski{/gallery}

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup