foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC0318816 maja 2018 roku w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem „Elbląg – moja mała Ojczyzna”. Gościem honorowym był Dyrektor Departamentu Edukacji i Sportu w Elblągu – Pani Małgorzata Sawicka. Na uczestników imprezy czekało mnóstwo atrakcji, m.in. inscenizacja historyczna w wykonaniu Elbląskiego Bractwa

Historycznego, pokazy klas mundurowych Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu, gry i zabawy z harcerzami ze ZHP w Elblągu Szczep Bukowina, dmuchany tor przeszkód, malowanie twarzy, robienie biało-czerwonej flagi. Oprawą całej imprezy zajął się Impresariat Artystyczny WA-PRESS. Na każdego czekało również coś pysznego: wojskowa grochówka, chleb ze smalcem i ogórkiem, naleśniki, ciasta, wata cukrowa, kawa, herbata, soki. Spośród wszystkich uczestników festynu wyłoniliśmy i nagrodziliśmy tych, którzy przyszli w stroju militarnym lub patriotycznym. Uczennice naszej szkoły: Wiktoria Kostrzewa, Vanessa Dudek, Katarzyna Kostrzewa, Maja Jasińska i Nikola Nowakowska zaprezentowały się w konkursie piosenki patriotycznej, zdobywając ex aequo I miejsce. Festyn cieszył się dużą popularnością i zadowoleniem uczestników, czego dowodem były roześmiane buzie dzieci i dorosłych.  Impreza odbyła się dzięki wsparciu sponsorów, zaangażowaniu rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły, za co serdecznie dziękujemy.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup