foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20180524 094003strOd 15 maja 018 roku przez okres dwóch tygodni gości w naszej szkole wystawa przygotowana przez Instytut Pamięci Narodowej w Gdańsku, Bibliotekę Elbląską im. C. Norwida i Archiwum Państwowe w Gdańsku „Grudzień 1970 w Elblągu w dokumencie

archiwalnym”. Wystawa prezentuje przyczyny, przebieg i rozwój sytuacji w Elblągu w grudniu 1970 roku oraz styczniu 1971 roku poprzez wybrane fragmenty dokumentów archiwalnych i relacji prasowych. To bardzo ciekawa dla wszystkich lekcja i okazja do poszerzenia swojej wiedzy na temat historii naszego miasta.

 

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup