foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSCF3124Dnia 11 maja uczniowie klasy V a uczestniczyli w rajdzie pieszym po szlakach turystycznych Parku Miejskiego Bażantarnia. Piesza wędrówka wiodła zielonym i żółtym szlakiem turystycznym. Podczas rajdu piątoklasiści mieli możliwość

podziwiania uroków budzącego się do życia lasu. Kolory roślinności,  odgłosy ptaków bardzo uprzyjemniły trudy pieszej wędrówki, która  wiodła czasami trudnymi szlakami turystycznymi. Rajd pieszy po elbląskim lesie dostarczył uczniom klasy piątej wielu niezapomnianych wrażeń i z pewnością przybliżył turystykę jako atrakcyjną formę spędzania czasu wolnego.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup