foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

20180508 121847strDnia 8 maja uczniowie klasy IV a wraz z wychowawczynią Alą Piotrowicz- Chont i nauczycielem wspomagającym Krystyną Kamińską pojechali na  wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego ,,Bajanówka”.  W czasie pobytu dzieci zapoznały się z historią miejsca, w którym znajduje się osada, następnie przeszły nad rzekę,

gdzie zobaczyły, jak wygląda  linia brzegowa Nogatu. Poznały rośliny, które  tam występują. W czasie zajęć uczniowie również nauczyli się wyznaczać kierunki. Po zajęciach gospodarze poczęstowali wszystkich świeżo upieczonym ciastem i pysznym sokiem. Następnie dzieci mogły pobawić się na placu zabaw, zwiedzić domek na drzewie i pograć w różne gry. Na koniec pobytu zmęczeni uczniowie  posilili się grillowaną kiełbaską. Pełni wrażeń wrócili do szkoły.             

                     

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web