20180507 121131str7 maja uczniowie klasy VII a  wraz z wychowawczynią p. Urszulą Tałuć odwiedzili Bibliotekę Młodego Czytelnika „BULAJ” przy ul. Zamkowej 1. Na młodych czytelników czekało wiele atrakcji. Uczestniczyli w warsztatach, które miały na celu

zapoznanie z księgozbiorem biblioteki i z warunkami zapisu. Ponadto obejrzeli wystawę humorystycznych  cytatów z odpowiednimi rysunkami, dotyczącą książki i zalet płynących z czytania.  Na zakończenie pobytu w bibliotece „Bulaj” uczniowie skorzystali z takich „przyjemności bibliotecznych” jak: taniec indywidualny i grupowy w strefie xboxa, gry edukacyjne i rozwojowe na interaktywnych planszach umieszczonych w podłodze, a ci którzy chcieli się wyciszyć,  mogli odpocząć w wydzielonych miejscach nauki i relaksu. Klasa VII a wróciła do szkoły zadowolona i wypoczęta z postanowieniem, że wkrótce wszyscy wybiorą się z rodzicami , aby zapisać się do Biblioteki „Bulaj”.