foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

20180507 121131str7 maja uczniowie klasy VII a  wraz z wychowawczynią p. Urszulą Tałuć odwiedzili Bibliotekę Młodego Czytelnika „BULAJ” przy ul. Zamkowej 1. Na młodych czytelników czekało wiele atrakcji. Uczestniczyli w warsztatach, które miały na celu

zapoznanie z księgozbiorem biblioteki i z warunkami zapisu. Ponadto obejrzeli wystawę humorystycznych  cytatów z odpowiednimi rysunkami, dotyczącą książki i zalet płynących z czytania.  Na zakończenie pobytu w bibliotece „Bulaj” uczniowie skorzystali z takich „przyjemności bibliotecznych” jak: taniec indywidualny i grupowy w strefie xboxa, gry edukacyjne i rozwojowe na interaktywnych planszach umieszczonych w podłodze, a ci którzy chcieli się wyciszyć,  mogli odpocząć w wydzielonych miejscach nauki i relaksu. Klasa VII a wróciła do szkoły zadowolona i wypoczęta z postanowieniem, że wkrótce wszyscy wybiorą się z rodzicami , aby zapisać się do Biblioteki „Bulaj”.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web