foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

20180423 100215str23 kwietnia w szkolnej bibliotece zostały zorganizowane przez nauczycieli bloku humanistycznego pod kierunkiem p. Peplau zajęcia dla klas IV - VII z okazji Dnia Shakespeare'a oraz Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Na każdej lekcji jedna klasa przychodziła do

szkolnej biblioteki, aby rozwiązywać specjalnie przygotowane zadania. Jednym z nich był test dotyczący życia i twórczości Williama Shakespeare'a w aplikacji Kahoot! Największą wiedzą na temat angielskiego dramaturga wykazała się Eliza Byzdra, zdobywając ponad 12 tys. punktów. II miejsce zajęła Wiktoria Kostrzewa (7438 punktów), a III Remigiusz Jachimczyk  (ok. 7329 punktów). Kolejnym zadaniem było uzupełnienie kodów QR o brakujące kwadraty. Uczniowie musieli odpowiedzieć na pytania, aby wykonać zadanie, a następnie  zakolorować odpowiednie pola.  Po wykonanym zadaniu odczytywali kody za pomocą tabletów i telefonów. Ponadto uczniowie układali z rozsypanych wyrazów tytuły najpopularniejszych dzieł Shakespeare'a oraz musieli odpowiedzieć na pytania, zaszyfrowane w „zdrapywankach”. Dodatkowo każda klasa rozwiązywała krzyżówkę przygotowaną z okazji Dnia Książki, w której uczniowie musieli wpisać nazwiska autorów polskich dzieł literackich. Natomiast dzieci z klas młodszych miały możliwość rozwiązywania zagadek i łamigłówek.

 

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web