foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20180413 122242strDnia 13 kwietnia uczniowie klasy IV a z wychowawczynią  Alą Piotrowicz- Chont  i nauczycielem wspomagającym panią Krystyna Kamińską uczestniczyli w warsztatach  w Galerii El ,,Potęga natury”. Celem warsztatów było poznanie obrazów znanych artystów,  rozwinięcie fantazji dzieci, zainteresowanie światem przyrody oraz

doskonalenie umiejętności manualnych. Dzieci w czasie zajęć wykazały się niesamowitą pomysłowością. Z różnych materiałów ekologicznych odtworzyły wybrane żywioły w pejzażu. Efektem końcowym był kolaż. Po wykonaniu prac odbył się ich wernisaż. Warsztaty wszystkim bardzo się podobały!     

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup