foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

20180412 104828strDnia 12 kwietnia uczniowie klasy VI a: Aleksandra Noga, Małgorzata Leśniewska, Michał Skinder i Piotr Sujkowki uczestniczyli w turnieju ,,Bądź bezpieczny w ruchu drogowym” zorganizowanym przez Zespół Szkół Technicznych w Elblągu i Komendę Miejską Policji w Elblągu. Celem turnieju było propagowanie wśród uczniów zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz doskonalenie umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Na turniej zgłosiło się aż 15

szkół z Elbląga i okolic. Każdy uczestnik rozwiązywał test teoretyczny. Uczniowie drużynowo udzielali pierwszej pomocy w pozorowanych urazach oraz uczestniczyli w prezentacji, a następnie na jej podstawie odpowiadali na zagadnienia  z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wspólnie wykonali projekt znaczka odblaskowego. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w turnieju, w czasie którego znacznie poszerzyli swoje wiadomości i umiejętności praktyczne. Uczniów do turnieju przygotowała pani Ala Piotrowicz - Chont. 

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web