foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

97781 konkurs030W dniu 11 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury odbył się XXXIV Mały Konkurs Recytatorski. Konkurs odbywał się w III kategoriach wiekowych: klasy I – III, IV – V oraz  VI – VII. Łącznie na konkurs zgłosiło się: 30 uczniów z elbląskich szkół podstawowych. Dwie nasze uczennice:

Marika Kuriata z klasy V a i Lena Opiela z klasy IV b, które przygotowywały panie Urszula Tałuć oraz Katarzyna Kosztowna,  wzięły udział w rywalizacji między recytatorami klas IV – V. Jak co roku poziom występujących uczniów był bardzo wysoki. Komisja nie miała łatwego zadania, oceniając wykonawców według następujących kryteriów: dobór repertuaru, interpretacja i
ogólny wyraz artystyczny. Tym bardziej cieszy fakt, że recytacja uczennic z naszej szkoły została doceniona przez komisję. Marika zajęła 3 miejsce, a Lena została wyróżniona.

Gratulacje!

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup