foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

dywizjon303Dnia 22 marca uczniowie klas VI-VII uczestniczyli wraz z wychowawcami w przedpremierowej projekcji nowego fabularyzowanego filmu dokumentalnego „Dywizjon 303”. Pierwszy dokument „Legenda powraca” opowiadał o zdarzeniach, jakie rzuciły

Arkadego Fiedlera do Anglii, okolicznościach powstania książki, natomiast druga część „Legenda trwa” dotyczyła tego, jak polscy lotnicy byli traktowani na wyspach po zakończeniu wojny. Powyższa projekcja w reżyserii Sławomira Malinowskiego ukazuje najnowszą historię Polski, uczy patriotyzmu oraz propaguje czytelnictwo.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup