foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

koncert walentynkowyDnia 14 lutego z okazji Walentynek uczniowie klas IV-VII wraz z opiekunami p. Iwoną Kamecką i p. Joanną Malec uczestniczyli w koncercie pt. ,,Miłość jak ruchome piaski” zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski ZPSM w Elblągu. Uczniowie z pełnym skupieniem i zainteresowaniem podziwiali muzykę oraz śpiew uczniów Szkoły Muzycznej, mieli również okazję zobaczyć malowanie piaskiem na żywo wykonywane w trakcie koncertu przez wrocławskiego artystę. Podczas koncertu można było usłyszeć piosenki

o miłości z repertuaru polskich artystów muzyki rozrywkowej jak np. Alicji Majewskiej, Anny Marii Jopek, Urszuli, Kasi Klich, Zbigniewa Wodeckiego, Maryli Rodowicz. Występy młodzieży z ZPSM bardzo podobały się naszym uczniom.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup