foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC 0887strDnia 18 stycznia uczniowie klas VI a i VI b wraz z nauczycielem Iwoną Kamecką uczestniczyli w warsztatach plastycznych, które odbyły się w pracowni  artystycznej  ,,Inveniryt”. Dzieci podczas zajęć utrwaliły wiedzę na temat rzeźby, a następnie według

wskazówek prowadzącego p. Bogdana Kilińskiego wykonały własne dzieła z gliny rzeźbiarskiej. Powstałe prace (świnki skarbonki) zostaną wypalone przez p. Bogdana w specjalnym piecu. Zajęcia plastyczne w pracowni artystycznej Bogdana Kilińskiego dają dzieciom wiele radości i satysfakcji. Z przyjemnością tu wrócimy.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup