foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

biblioteka mlodego czytelnika13 grudnia 2017 r. klasa IV a wraz z paniami Urszulą Tałuć i Krystyną Kamińską wybrała się do Biblioteki Młodego Czytelnika przy ul. Zamkowej. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z nową placówką, gdyż dawna Biblioteka dla Dzieci mieściła się

przy ul. Św. Ducha. Obecne miejsce to prawdziwy raj dla czytelników! Urządzone zgodnie z nazwą Bulaj (czyli okrągłe okno w statku) w morskim, marynarskim  klimacie z odpowiednimi elementami, dekoracją w tym stylu. Pomieszczenia nowoczesne, zaopatrzone w liczne urządzenia multimedialne. Każdy może w tej bibliotece nie tylko wypożyczyć książki, ale również odrobić lekcje, pograć w nowoczesne gry, słowem mile i kreatywnie spędzić czas. Jedynym warunkiem korzystania z wypożyczalni jest zapisanie ucznia przez rodzica i uzyskanie karty bibliotecznej. Następne wizyty mogą być już samodzielne. Klasa czwarta posiada pierwszą legitymację biblioteczną – jako pierwszy zapisał się Szymon Lipiński. Gratulujemy i zachęcamy do odwiedzenia Biblioteki przy ul. Zamkowej!

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web