foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

IMG 20171124 103944strW piątek 24 listopada 2017 r. reprezentacja szkoły w osobie dwóch uczennic z klasy 4b, wzięła udział w konkursie recytatorskim pod tytułem „Przetrwała w sercach i w wierszach...”. Odbył się on w Szkole Podstawowej nr 16. Każdy z 8 uczestników prezentował inny wiersz, jednak poziom był bardzo wysoki. Nasze

uczennice zajęły miejsca na podium. Vanessa Dudek z wierszem Krystyny Krachelskiej „Hej, chłopcy, bagnet na broń!” zajęła 2 miejsce, natomiast Lena Opiela wywalczyła trzecią lokatę utworem „Dziś idę walczyć Mamo!”. Uczennicom życzymy dalszych sukcesów. 

Nasze certyfikaty

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr