foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

IMG 20171124 103944strW piątek 24 listopada 2017 r. reprezentacja szkoły w osobie dwóch uczennic z klasy 4b, wzięła udział w konkursie recytatorskim pod tytułem „Przetrwała w sercach i w wierszach...”. Odbył się on w Szkole Podstawowej nr 16. Każdy z 8 uczestników prezentował inny wiersz, jednak poziom był bardzo wysoki. Nasze

uczennice zajęły miejsca na podium. Vanessa Dudek z wierszem Krystyny Krachelskiej „Hej, chłopcy, bagnet na broń!” zajęła 2 miejsce, natomiast Lena Opiela wywalczyła trzecią lokatę utworem „Dziś idę walczyć Mamo!”. Uczennicom życzymy dalszych sukcesów. 

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup