foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

20171024 105626strW październiku klasy siódme, z inicjatywy psychologa i pedagoga szkolnego oraz wychowawczyń, przyłączyły się do programu Ogólnopolski Tydzień Kariery na Warmii i Mazurach. Głównym celem realizacji tego programu w naszej szkole

jest zachęcenie najstarszych uczniów do świadomego planowania swojej kariery zawodowej i podkreślenia roli doradcy zawodowego. Wydarzenia związane z programem aktywności zawodowej rozpoczęły warsztaty z psychologiem i pedagogiem pt. „Kim będę w przyszłości?– zawody znane i nieznane.” Następnie siódmoklasiści uczestniczyli w Spotkaniu z ciekawym człowiekiem – redaktorem portalu elblag.net panem Marcinem Mongiałło. Zaproszony gość w bardzo atrakcyjny sposób opowiedział naszej młodzieży o własnej karierze zawodowej: o zawodzie dziennikarza i marynarza. Kolejnym wydarzeniem były warsztaty z doradcą zawodowym z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 1 w Elblągu, panią Łucją Woch na temat: „Rozwijam i odkrywam swoje talenty”. Spotkanie z doradcą zawodowym uświadomiło uczniom, że niezwykle ważną kwestią jest planowanie swojego zawodowego rozwoju już w szkole poprzez poznawanie samego siebie, własnych talentów, predyspozycji i możliwości. Na zakończenie Tygodnia Kariery obie siódme klasy odbyły wycieczkę do Miejskiej Komendy Policji w Elblągu. Tam policjantka – dzielnicowa pani Katarzyna Stankiewicz oprowadziła uczniów po Komendzie i dostarczyła wielu interesujących informacji na temat pracy policjanta. Uczniowie klas siódmych po raz pierwszy podjęli działania, których głównym celem jest umiejętność odkrywania własnych talentów i uzdolnień w odniesieniu do planowania kariery zawodowej.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web