DSC 0021strOrganizowany przez Koło Turystyki Rowerowej i Pieszej oraz Radę Rodziców konkurs fotograficzny, w którym uczestniczyli uczniowie rajdu pieszego po Bażantarni dnia 28 października 2017 roku został rozstrzygnięty. Zwycięzcą konkursu

został uczeń klasy V a, Piotr Pocełujko. Nadesłane przez Piotra zdjęcia ukazały różnorodność Parku Leśnego Bażantarnia oraz udowodniły, że las jest doskonałym miejscem dla wszystkich, którzy poszukują pięknych krajobrazów, dzikiej natury, a także adrenaliny i przygód. Nagroda dla Piotra zostanie wręczona podczas najbliższej uroczystości szkolnej. Gratulujemy ! Jednocześnie informujemy, że Koło Turystyki Rowerowej i Pieszej wkrótce ogłosi kolejny konkurs fotograficzny, do którego serdecznie zapraszamy (więcej informacji na temat nowego konkursu już wkrótce ukaże się na stronie internetowej szkoły).