foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

23313274 1648603365196513 1181965325 ostrDnia 23 października nauczycielki Iwona Kamecka i Krystyna Kamińska udały się z klasą IV a do Młodzieżowego Domu Kultury mieszczącego się przy ul. Warszawskiej, na wystawę fotografii Tomasza Wyrwasa pt. ,,Chłopcy z Kolhapur”. Fotoreportaż, który dzieci

z zainteresowaniem oglądały, przedstawia mężczyzn oraz chłopców z Kolhapur, miasta w Indiach, trenujących zapasy o nazwie Kushti. Na zdjęciach widać, w jaki sposób zawodnicy rozgrzewają się, trenują oraz samą arenę i walki. Podczas oglądania, dzieci wysłuchały najważniejszych informacji dotyczących kultury i zwyczajów tamtejszej ludności, w szczególności zapaśników, których widzieli na fotografiach.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup