foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

IMG 2082strDnia 07.10.2017 roku uczniowie klasa V a wraz z rodzicami i wychowawcą postanowili poznać uroki zabytkowego parku leśnego Bażantarnia położonego na skraju Wysoczyzny Elbląskiej. Po przybyciu na miejsce zbiórki, poszukiwacze przygód wyruszyli w trasę. Według młodych turystów

największą atrakcją rajdu było zdobycie dwóch najwyższych „szczytów” Bażantarni, Góry Chrobrego i Gęsiej Góry. Ze szczytu góry Chrobrego podziwialiśmy panoramę Elbląga oraz poznawaliśmy charakterystyczne dla naszego miasta budynki. Rajd zakończył „kiełbasiany” grillowy poczęstunek. Uczestnicy rajdu weseli, zmęczeni i najedzeni wrócili do domów z mocnym postanowieniem uczestnictwa w następnych pieszych wędrówkach.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup