foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20170915 120843strNasze miejsce, nasza planeta, nasza odpowiedzialność! CO TO JEST SPRZATANIE SWIATA? Sprzątanie Świata to społeczna kampania ekologiczna, która inspiruje i mobilizuje do działań mających na celu zachowanie czystości oraz utrzymanie dobrego stanu

środowiska naturalnego lub jego poprawę.

Nasza szkoła od wielu lat włącza się do tej szlachetnej akcji. 15 września klasa VII a wraz z wychowawczynią panią Urszulą Tałuć podjęła zadanie porządkowania terenu wokół szkoły. Uczniowie chętnie brali udział w akcji, ponieważ przyświecał im wspaniały cel: Zmieniać świat na lepsze i przy okazji wspólnie, całą klasą dobrze się bawić!

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup