foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

biblioteka pedagogizna piekno utraconeDnia 11 kwietnia klasa VI b wraz z p. Joanną Derwińczuk odwiedziła Warmińsko-Mazurską Bibliotekę Pedagogiczną w Elblągu. Uczniowie uczestniczyli w lekcji bibliotecznej pt. „Piękno utracone – Elbląg w fotografii”. Była to dla nas okazja do

pogłębienia wiedzy na temat historii naszego miasta. Korzystając z przedstawionych na lekcji zdjęć i pocztówek, mogliśmy zobaczyć, jak zmieniła się nasza „mała Ojczyzna”. Sprawdziliśmy również swoją znajomość zabytków Elbląga. Wszyscy z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach. Klasa podczas wycieczki wykazała się wzorową postawą.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr