foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

20180214 125520To była największa podziemna armia w okupowanej Polsce, ale i w Europie. Zrzeszała 300-400 tysięcy głównie młodych ludzi, którzy ryzykowali życie dla Ojczyzny. Po II wojnie światowej tym żołnierzom nie dane było występować w roli bohaterów. Zostali

uznani za Żołnierzy Wyklętych, a później Niezłomnych. Cześć ich pamięci - tak podczas uroczystości 76. rocznicy powstania Armii Krajowej mówił prezydent Elbląga Witold Wróblewski. W środę14 lutego przed pomnikiem Polskiego Państwa Podziemnego, Żołnierzy Armii Krajowej uczczono Żołnierzy Wyklętych. W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, parlamentarzyści, kombatanci, a także licznie przybyła młodzież elbląskich szkół oraz mieszkańcy Elbląga. Historię Armii Krajowej przypomniał Przewodniczący Rady Miasta Pan Marek Pruszak. Historię, która rozpoczęła się 14 lutego 1942 r. W uroczystościach uczestniczyli przedstawiciele klasy VII a wraz opiekunami Panią Joanną Strach oraz Panem Tomaszem Mizerskim.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web