foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

25397936 1691013870955462 387706537 oDnia 9 listopada 2017 r. zespół Złota Nuta, w składzie: Lena Opiela, Vanessa Dudek, Zofia Brzeska, Patrycja Krupska, Alicja Komycz, Katarzyna Kostrzewa, Karolina Kostrzewa, Małgorzata Leśniewska i Wiktoria Jasińska wystąpił na I Elbląskim Festiwalu Pieśni

Patriotycznej, zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu. Dziewczynki zaśpiewały piosenkę pt. ,,Taki kraj”. Przesłuchania trwały kilka godzin, a artyści na scenie przygotowali prawdziwe show, tak więc konkurencja była bardzo duża. Występ naszego zespołu był bardzo udany i pozytywnie odebrany przez widownię, o czym świadczyły gromkie brawa. Dziewczynki przełamały pierwszą tremę na tak dużej scenie i przed taką dużą publicznością. Dzieci otrzymały pamiątkowe statuetki. Wszystkie zgodnie stwierdziłyśmy, że wrócimy tu za rok.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr