foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20171110 100933str10 listopada 2017 r. obchodziliśmy w naszej szkole Święto Niepodległości. Z tej okazji uczniowie kl. I-VII uczestniczyli w uroczystym apelu z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w wykonaniu koleżanek i kolegów z klasy VII b. Rys

historyczny przybliżył uczniom okoliczności utraty niepodległości, wydarzeń z okresu zaborów oraz odzyskania niepodległości 11 listopada 1918 r.  Uroczystość wzbogacona została pieśniami patriotycznymi w wykonaniu Szkolnego Zespołu Muzycznego „Szkolna nuta”. Uroczystość została zorganizowana przez panią Joannę Strach.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr