foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

11 listopada świętowaliśmy 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Młodzież naszej szkoły wraz z opiekunami zebrała się przy Ratuszu Staromiejskim na Starym Mieście, by powitać Marszałka Józefa Piłsudskiego. Uroczystości w Elblągu rozpoczęły

się uroczystą Mszą Świętą w intencji Ojczyzny w towarzystwie harcerzy, młodzieży innych elbląskich szkół, członków organizacji pozarządowych, odtwórców historycznych, żołnierzy, przedstawicieli władz miejskich i samorządowych podążyliśmy w Marszu Niepodległości, niosąc 50-metrową, biało-czerwoną flagę. Ulicami miasta dotarliśmy na Plac Jagiellończyka. Tu, wraz ze wszystkimi, odśpiewaliśmy hymn narodowy i wysłuchaliśmy przemówienia Prezydenta Elbląga. Obejrzeliśmy również pokaz musztry w wykonaniu uczniów „szkół mundurowych” i włączyliśmy się w śpiew pieśni patriotycznych. Dzień 11 listopada był dla nas dniem zadumy nad historią i okazją do wyrażenia naszych uczuć patriotycznych. Obchodziliśmy go dumnie, godnie, ale przede wszystkim radośnie, bowiem po wiekach walki o niepodległość, ojczysty język i własną tożsamość możemy cieszyć się wolnością i być dumni ze swojej Ojczyzny. Chcieliśmy podziękować wszystkim naszym uczniom, nauczycielom i opiekunom za udział w tak ważnym dla kraju święcie. Nauczycielom: Pani Joannie Strach i Panu Tomaszowi Mizerskiemu dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły uczniom z klasy 7 a.

Nasze certyfikaty

 

ScottieSzkolneKluby

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Konkurs „Extra stołówki”

Dorośli głosują, dzieciaki zyskują!!!

Pomóż szkole wygrać remont stołówki za 30.000 złotych!!!

Głosuj codziennie, aż do 17 czerwca 2018r.

Wystarczy wejść na stronę www.extrastolowki.pl i kliknąć na naszą szkołę.

Za wszystkie oddane głosy serdecznie dziękujemy!!!

all4web