foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

11 listopada świętowaliśmy 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Młodzież naszej szkoły wraz z opiekunami zebrała się przy Ratuszu Staromiejskim na Starym Mieście, by powitać Marszałka Józefa Piłsudskiego. Uroczystości w Elblągu rozpoczęły

się uroczystą Mszą Świętą w intencji Ojczyzny w towarzystwie harcerzy, młodzieży innych elbląskich szkół, członków organizacji pozarządowych, odtwórców historycznych, żołnierzy, przedstawicieli władz miejskich i samorządowych podążyliśmy w Marszu Niepodległości, niosąc 50-metrową, biało-czerwoną flagę. Ulicami miasta dotarliśmy na Plac Jagiellończyka. Tu, wraz ze wszystkimi, odśpiewaliśmy hymn narodowy i wysłuchaliśmy przemówienia Prezydenta Elbląga. Obejrzeliśmy również pokaz musztry w wykonaniu uczniów „szkół mundurowych” i włączyliśmy się w śpiew pieśni patriotycznych. Dzień 11 listopada był dla nas dniem zadumy nad historią i okazją do wyrażenia naszych uczuć patriotycznych. Obchodziliśmy go dumnie, godnie, ale przede wszystkim radośnie, bowiem po wiekach walki o niepodległość, ojczysty język i własną tożsamość możemy cieszyć się wolnością i być dumni ze swojej Ojczyzny. Chcieliśmy podziękować wszystkim naszym uczniom, nauczycielom i opiekunom za udział w tak ważnym dla kraju święcie. Nauczycielom: Pani Joannie Strach i Panu Tomaszowi Mizerskiemu dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły uczniom z klasy 7 a.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web